Noclegi na Malcie

Noclegi na Malcie nie należą do tanich. Wyspa jest, zwłaszcza w szczycie sezonu, niesamowicie oblegana.

Baza noclegowa jest bardzo rozbudowana – w ofertach popularnych portali bookingowych poza hotelami znajdziecie mnóstwo apartamentów, czy obiektów typu B&B.

My samo będąc na Malcie korzystaliśmy z obiektu Majoliche B&B. Jest to tak naprawdę restauracja w miejscowości St. Julians – w spokojnej uliczce, ale sama knajpka wieczorami dość mocno oblegana!

Właściciel na kolejnych piętrach ma do dyspozycji pokoje różnej wielkości. My spaliśmy w 4 – osobowym apartamencie, który stanowiły dwa pomieszczenia. Plusem był aneks kuchenny, przestronna łazienka i czystość. Bardzo dobra relacja jakości do ceny! Za 4 dni – ze śniadaniami, zapłaciliśmy 280 euro, ale rezerwacji dokonywaliśmy ze sporym wyprzedzenie,

Warto porównywać oferty w różnych miejscach, dlatego proponujemy wam skorzystanie z wyszukiwarki zintegrowanej z popularnym portalem HotelsCombined, który porównuje oferty z kilku popularnych serwisów.

Po kupieniu strony przez właściciela Booking.com, wyskakuje tu również porównanie cen z tego niezwykle popularnego w Polsce portalu, polecamy.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *